Tiarintiaのブログ




And then I painted in red.)

I forgot to make one last photo.

I have got a user on Facebook.




http://www.facebook.com/profile.php?id=100000956992132

Fun, there are many friends whom I have not seen.

This year I'm going to China .))))




______________________________________




You say that you are humble guy?

but the picture you're so hot. I'm surprised.

I wonder ... how much I'm right. =*

__________




Завтра будет трудный день.




Я верю что все будет хорошо)




_____________________

おやすみ、私の世界。