Szeretek csövinek öltözni! Úgy nézek ki, mint egy csövi !!!! POM-POM-LÁNY POM-POM-kal és AKB48 MAYBE-s kalappal. X''D Ráadásul még ősasszony rucim is van! Két RUMBATÖKKEL (vagy nyalókával) Szeretek így öltözködni, mert nagyon sok ruhám van és végre ki tudom használni. Please PETA
X''D Nem direkt csináltam !! >.< Úgy jött össze ez a kép, hogy elmentem az 1646-os évekbe (ami mindig teli van) és pont akkor jöttem el mikor kinyitották az ajtót. Tehát ezek a gyönyörű babák velem jöttek . ( HEHEHE! Látjátok én Geishanak való vagyok, mert jönnek utánam! )