ドキドキアメーバピグ


Úgy nézek ki, mint egy csövi !!!!
ガーン

POM-POM-LÁNY POM-POM-kal és

AKB48 MAYBE-s kalappal. X''D

Ráadásul még ősasszony rucim is van!
得意げ

Két RUMBATÖKKEL (vagy nyalókávalドキドキ)

Szeretek így öltözködni, mert nagyon
 
sok ruhám van és végre ki tudom használni.べーっだ!

Please PETA音譜

ペタしてね



tianaのブログ-未設定

Nem direkt csináltam !! >.<

Úgy jött össze ez a kép, hogy elmentem az 1646-os évekbe (ami mindig teli van) és pont akkor jöttem el mikor kinyitották az ajtót.
Tehát ezek a gyönyörű babák velem jöttek .ラブラブニコニコ
( HEHEHE! Látjátok én Geishanak való vagyok, mert jönnek utánam! )べーっだ!

ペタしてね