Narancsos túrórudi zokniízű pandagolyóva~al! 。(´д`lll)
ああ、私の神 ... még életemben nem ettem ennyit....(θωθ)/~

Úgy döntöttem, hogy új nevet ragasztok magamra. Elvégre a Funut már túl sokan használják (n_n;)
Leszámítva Ayunee-chant. Neki maradtam simán nee-chan ('-'*)(,_,*)('-'*)(,_,*)
Szóval mától Carlos leszek. (*^ー^)ノ
Leszámítva YamYamnak, Caftynek meg Ayunak. Meg anyáéknak meg persze.
Bár Cafty csipázza. Carlos de la víta! (≧▽≦)

De huuu... olyan de olyan fáradt vagyoooook~~~~ Másik meg, Ő akit nem nevezünk nevén, olyan aranyooooos (-^□^-) esküszöm én beleszerettem (*^.^*) képes hajnali 5-ig fenn maradni velem. egyemmeg. (//・_・//)
Eddig mindig azt mondogattam, hogy biztosan nem normális. Elvégre szerinte aranyos vagyok. Meg szép. Még azt is mondta. Képzeljétek el. (〃∇〃) És még a ninja játékomba is beszált. És milyen néven?? nana?? ~~ Kage. ヾ(*~▽~)ノ De méég hasonlít is rááá... ha jobban megismered. Meg hát.. külsőre.. igen... ugy is >< és aki ismer engem az tudja hogy az AC no Sekais Kage az.... sunáznám *_* :'D na szal... oly... áh... ahw...(*^o^)乂(^-^*)

Ésés... ezenkívül most semmi értelmes és szokottan Ayamésen költői nem jut az eszembe. ヾ( ´ー`)
Szal kérlek bocsássátok meg~~ すみません

úgyh távozom..
bai~~bai~~ (^з^)-☆Chu!!
CarlosFunuAyame
Tudtam én hogy ez lesz tudtam!!! 。(´д`lll)
Tehát most már minden bejegyzés elején ott lesz: HA ELOLVASOD NE VEDD MAGADRA KÉRLEK!!! (/TДT)/ ~kivéve ha személyese említelek mint most például Fishiit ('-'*)(,_,*)('-'*)(,_,*)
Nem rólad írtam nyuuu! >< Elárulom mesin hogy kiről meg az egész sztorit (ide már csak külön nem ><) csak ne haragudj >< Eszembe se voltál amikor azokat a sorokat írtam és most kutyául érzem magam..(_ _。) és ez ránk macskákra halálos... A ti dolgaitokra én nem egy könnyű megoldható szellőként gondoltam, de az ezelőtti bejegyzésemnél annyira kész voltam hogy el is felejtettelek téged és hogy ezzel megbánthatlak úgyh nagyon nagyon SAJNÁLOM!!! ごめん(なさい)。 **

" 青空を見上げる二人
あおぞら を みあげる ふたり
Ketten, akik a kék égre felnéznek

はぐれ雲を追いかけて
ばかれ くも を おいかけて
megkergetik az eltévedt felhőket.

一番大好きなメロディー
いちばん だいすき な メロディー
A kedvenc dallamom

ささやいて一歩前に
ささやいて いっぽ まえ に
suttogás egy lépés előtt. "

furán hangzik ide de csak neked Σ(=°ω°=;ノ)ノ (oan aranyos volt ez a pofa <-)
(>*-*>)(T_T) ölelj vissza lécci ** így: (>*-*>)(<^-^<)
bocsáss meg kérlek soha többé nem teszek iet (T_T)
~Funu

Ni hao!
Most írom másodjára ezt a bejegyzést... már kezdek kicsit ideges lenni...XD -__-'
Pl. h írnék egy blogot h a *** kis prblémáim ne ismételgessme folyton mindenkinek mesin mer éppen azon rágódik h vajon megin megjötte h ien kedvetlen vagyok vele ?!
Amikor még csak nem is a lent írtak miatt vagyok ien szűkszavú hanem mert világosna ki van írva h elfoglalt vagyok és éppen pw-zek.. de az illető(k) vak. nem látja. csak az auto üzin akad meg kissé h mér írom folyton ugyanazt... valószínűleg szelektív látásproblémája miatt az 'autó-üzenet:...' szót sem látja...
De ha meg lepucolok mesiről rögtön megszólal a telefon... >.>
[itt volt egy hosszú rész arról h a szüleim újfent válnak, ezúttal komolyan is gondolják, meg arórlh emiatt mindenki lelkizni akar velem, mer pont én akinek semmi köze az egészhez veszem biztosan a szívemre a legjobban... felfoghatatlanul hülye emberi gondolkodás...]
Ne amiatt aggódjanak hogy velem mi lesz. Törődjenek már kicsit a saját dolgukkal. Nem tőlem válnak el...( ̄ー ̄)
Az meg a másik h Rui újabban nem beszél velem..(_ _。) ezúttal úgy végleg.. már én sem akarok beszélni vele... de azér gondolni rá jó (⌒¬⌒*)
- ez a másik dolog amiről mindenki lelkizni akar és sajnos vannak olyan emberek akik jóféle pletyka alapon fogják fel a dolgot. nyilván valóan azért mer érzelmileg még nem állna azon a szinten, hogy átéljék ezt... ^^;
A harmadik bajom meg, hogy mindenki engem talál meg a gondjaival. Jó hát.. eddig is mindig lehetett számítani rám, most is lehet, nem kérek együttérzést sem szünetet, de azér mondanék annyit h miközben én azon vesződöm h lehet le kell költözzek szegedre, el kel adnom a lovam, el fogják altatni a kutyáim, a szüleim állandóan veszekszenek, külön órára kell járnom fizikából meg kémiábol mer tök kettes vagy és már nincs egy ruim se h elpanaszoljam neki, mien fasza kis érzés lehet h éppen azt a komoly problémát hallgatom h 'úristen nincs pasim!!' vagy 'basszusmá kaptam egy 3-as és nem mehetek lovagolni egy hétig...!' esetleg 'XY ujabban megin összeveszett velem (3 nap mulva ugyis kibékülnek..)' ????!!!
irritáló mitne mondjak ~~
viszont vannak jobb dolgok is az életben ^^
pl. a tegnapi Sukiyaki Western Django (≡^∇^≡) ~~ mindenkinek ajánlom azt a filmet!! VADKELET XD
vagy a Tao által küldött kínai muzsikák ≧(´▽`)≦ ... oan aranyosak, mint Tao. egyemmeg őket kenyéren =3
illetve már mingyá lv 20-as vagyok (Funu rekord!) (●´ω`●)ゞ
na búcsúzónak még egy kis versike:
Xin nian kuai le!
Wan shi lu yi,
Xin nian zhing bu,
Xin nian gai ge!