Narancsos túrórudi zokniízű pandagolyóva~al! 。(´д`lll)
ああ、私の神 ... még életemben nem ettem ennyit....(θωθ)/~
Úgy döntöttem, hogy új nevet ragasztok magamra. Elvégre a Funut már túl sokan használják (n_n;)
Leszámítva Ayunee-chant. Neki maradtam simán nee-chan ('-'*)(,_,*)('-'*)(,_,*)
Szóval mától Carlos leszek. (*^ー^)ノ
Leszámítva YamYamnak, Caftynek meg Ayunak. Meg anyáéknak meg persze.
Bár Cafty csipázza. Carlos de la víta! (≧▽≦)
De huuu... olyan de olyan fáradt vagyoooook~~~~ Másik meg, Ő akit nem nevezünk nevén, olyan aranyooooos (-^□^-) esküszöm én beleszerettem (*^.^*) képes hajnali 5-ig fenn maradni velem. egyemmeg. (//・_・//)
Eddig mindig azt mondogattam, hogy biztosan nem normális. Elvégre szerinte aranyos vagyok. Meg szép. Még azt is mondta. Képzeljétek el. (〃∇〃) És még a ninja játékomba is beszált. És milyen néven?? nana?? ~~ Kage. ヾ(*~▽~)ノ De méég hasonlít is rááá... ha jobban megismered. Meg hát.. külsőre.. igen... ugy is >< és aki ismer engem az tudja hogy az AC no Sekais Kage az.... sunáznám *_* :'D na szal... oly... áh... ahw...(*^o^)乂(^-^*)
Ésés... ezenkívül most semmi értelmes és szokottan Ayamésen költői nem jut az eszembe. ヾ( ´ー`)
Szal kérlek bocsássátok meg~~ すみません
úgyh távozom..
bai~~bai~~ (^з^)-☆Chu!!
CarlosFunuAyame
ああ、私の神 ... még életemben nem ettem ennyit....(θωθ)/~
Úgy döntöttem, hogy új nevet ragasztok magamra. Elvégre a Funut már túl sokan használják (n_n;)
Leszámítva Ayunee-chant. Neki maradtam simán nee-chan ('-'*)(,_,*)('-'*)(,_,*)
Szóval mától Carlos leszek. (*^ー^)ノ
Leszámítva YamYamnak, Caftynek meg Ayunak. Meg anyáéknak meg persze.
Bár Cafty csipázza. Carlos de la víta! (≧▽≦)
De huuu... olyan de olyan fáradt vagyoooook~~~~ Másik meg, Ő akit nem nevezünk nevén, olyan aranyooooos (-^□^-) esküszöm én beleszerettem (*^.^*) képes hajnali 5-ig fenn maradni velem. egyemmeg. (//・_・//)
Eddig mindig azt mondogattam, hogy biztosan nem normális. Elvégre szerinte aranyos vagyok. Meg szép. Még azt is mondta. Képzeljétek el. (〃∇〃) És még a ninja játékomba is beszált. És milyen néven?? nana?? ~~ Kage. ヾ(*~▽~)ノ De méég hasonlít is rááá... ha jobban megismered. Meg hát.. külsőre.. igen... ugy is >< és aki ismer engem az tudja hogy az AC no Sekais Kage az.... sunáznám *_* :'D na szal... oly... áh... ahw...(*^o^)乂(^-^*)
Ésés... ezenkívül most semmi értelmes és szokottan Ayamésen költői nem jut az eszembe. ヾ( ´ー`)
Szal kérlek bocsássátok meg~~ すみません
úgyh távozom..
bai~~bai~~ (^з^)-☆Chu!!
CarlosFunuAyame