Sziiiasztook ^^ nyah ismét ittvok és lám betartottam a szavam :D minny
megyek hirdetni de előtte leírom a napom xD Itt most kb. 14:30 van egy
jó fél órája értem haza ^^ a reggelem eleve szar volt.... Michi (bff)
tegnap írta h nemjön suliba ezért gondoltam alszok tovább =) 6:20
csörög a teló énmeg kinyomom és aludnék vissza *_____* kb. 10 perc után
nagynehezen felkeltem és go öltözni meg sötötöbö... Bekapcsolom a TV-t
és mit látok? Nyomi kalandjai *____* hát mondom én ezt nézem =3 lassan
7 óra.... indulni kéne.... énmeg még megse fésülködtem ezért 7:10 körül
elindultam. Lassan ^^ megyek a bolt előtt és látom h egy fiú nagyon néz
o.O magamra nézek h miért nézhet és hirtelen eszembe jut... "biztos
azért mert nemhoztam a tesicuccom!!!" huuu rohantam vissza a házba xD
csöngettem és apum kihozta a tesicuccom ^^ nééézem.... nincsbenne a
pólom O_O ezért énis bementem a házba és rögtön előkaptam a szekrény
mélyéről a Szent Istvános pólómat XD Suliba, első óra nyelvtan.... én
Kémiát tanultam, matek házit másoltam és ettem ^^ de megértettem a
nyelvtant is o.O utána matek... nemcsináltunk semmit a tanár magyarázta
az előkészítő rejtelmeit XD egy fizika ami uncsiiii volt majd úszás
TT___TT nah az úszás poén volt xD megyünk a tanár elé h mindenki tesit
hozott ő meg úgy üvöltözött h én hátrább áltam mert aszhittem
megsüketülök xD az úton elkezdett szakadni az eső, aszthittem
megfagyunk >___< mindenki ott nyafizott és szidtuk a tanárt :D
utána meg 4en úsztak és az uszodában mindenki fényképekett készített h
ott ülünk 20an egy sorba és senki se úszik XD hát az halálos
>_________< végül egy kémia ahol dogát írtunk nekem az uccsú 2
feladat nemment mert számolás >.< és most itt vagyok ^^ szal jó
nap volt, sokat röhögtem ^^ így visszagondolva <3
most lépek hirdetni majd anyum is mostjött, szal choook ~
most lépek hirdetni majd anyum is mostjött, szal choook ~
Haliiih ^^ jáááj derég
írtam blogot o.O bocsika de mindig úgy voltam hogy maaaajd-maaaajd és a
majdból az lett h egy hónap múlva idetolom a képem :D még a blogom
nevét is elfelejtettem... nah kezdjünk bele ^^ szall.... elkezdődött
szept. 1én a suli TT____TT eddig csak 4eseim vannak de bele akarok
húzni ^^" tanulni kell, sok a doga meg minden -____- a tanárok még
mindig hülyék, sőőőt hülyébbek :D hehe, azért a nyelvtan megy : hülye -
hülyébb - leghülyébb *büszkemagára*
most nem fogom leírni mi történt velem az egy hónap alatt, a nyári szünet nagyon gyorsan eltelt, uccsó pár hét naon forgalmas volt, ide-oda rohanás, meg hogy "áááá nincs táskám!" "anyaaa kell füzeeet!" stb... e azért éveztem ^^ suli meg most egészen megy, nemjött senki új de van egy 5es csaj aki folyton bámul o.O nemtudom miért... MITAKARTŐLEM???!!!
nyahde ígérem igyekszem bevezetni a napi blogolást, igaz szentem alig olvassa valaki xD
nyahde... hnap suli =( szal most go tanulni és akk jóéjt mkinek! ^_____^
most nem fogom leírni mi történt velem az egy hónap alatt, a nyári szünet nagyon gyorsan eltelt, uccsó pár hét naon forgalmas volt, ide-oda rohanás, meg hogy "áááá nincs táskám!" "anyaaa kell füzeeet!" stb... e azért éveztem ^^ suli meg most egészen megy, nemjött senki új de van egy 5es csaj aki folyton bámul o.O nemtudom miért... MITAKARTŐLEM???!!!
nyahde ígérem igyekszem bevezetni a napi blogolást, igaz szentem alig olvassa valaki xD
nyahde... hnap suli =( szal most go tanulni és akk jóéjt mkinek! ^_____^
