♥čau,čau beidzot man ir blogs. foršāks nekā biju gaidījusi. te ir kruti, bet ir problēma. japāņu valoda ir jāsaprot (-^□^-) izskatās ka būs jāblogo 3 valodās. man slinkums. ばいばい