čau,čau Candy Hearts

beidzot man ir blogs. foršāks nekā biju gaidījusi.

te ir kruti, bet ir problēma. japāņu valoda ir jāsaprot (-^□^-)

izskatās ka būs jāblogo 3 valodās.

man slinkums. しょぼん



ばいばい べーっだ!